LED meghajtó, 12 W, 24 VLMV12W24 UNI Fehér - Jelenlegi ára: 4 620 Ft
  LED meghajtó, 12 W, 24 V
F? bb jellemz? k
Környezeti h? mérséklet: -20? C - + 50? C
Maximális házh? mérséklet: +70? C tc
Leírás
Átfogó megoldás a 0- 12 W-os tartományhoz, egyenáramú, 12 V-os vagy 24 V-os állandó feszültség? kimenet, standard LED-ekhez. Választható beépítéshez vagy független üzemeltetéshez is.
M? szaki adatok
Üzemi feszültség: 24 V
Védelmi osztály: II
Teljesítmény: 12 W
Szín: Fehér
Méret, szélesség: 40. 4 mm
Méret, hossz: 85 mm