Mybandz 20SKU2079 LÉLEGZŐ SZILIKON ÓRASZÍJ / FEKETE-PIROS / 20MM - Jelenlegi ára: 5 252 Ft
EAN Kód:
Súly:
0, 1 kg
Gyártó:
Mybandz
Gyártói cikkszám:
20SKU2079
Ultrakönnyű és légáteresztő szilikon szíj sportoláshoz. KOMPATIBILITÁS: Ez a 20 mm széles óraszíj többek között a következő okosórákkal kompatibilis: Samsung Galaxy Watch SM-R810/SM-R815 okos óra 42mm/Galaxy Watch Active 2 40mm 44mm/Galaxy Watch 3 41mm/Galaxy Watch Active 40mm/Gear Sport/S2 Classic/Huawei Watch 2/Moto 360 2. Gen 42mm/Garmin Vivoactive 3/Ticwatch E
Továbbá minden olyan órához tud csatlakozni ahol a villatávolság pontosan 20mm és egyenes stift rakható be a villák közé.
MÉRETEK: az álllítható szíj 145 - 195mm kerületű csuklón hordható. Szélessége 20 mm.